aboutus

Şirket profili

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd. 2008 yılında kurulmuş olup, buton anahtarlarının üretiminde hızla büyüyen bir kuruluştur.10 yılı aşkın gelişmelerden sonra, şimdi Çin'in önde gelen basmalı düğme üreticilerinden ve tedarikçilerinden biriyiz ve yurtiçinde ve yurtdışında yüksek itibara sahibiz.

 

Yüksek kaliteli metal basmalı düğme anahtarları, plastik basmalı düğme anahtarları, Göstergeler ve aksesuarların üretiminde uzmanız.Ürünlerimiz, çeşitli endüstriyel dolaplarda, ev aletlerinde, otomasyon endüstrisi dolaplarında vb. yaygın olarak kullanılan güzel, kompakt, yüksek güvenilir ve dayanıklıdır. 12 mm, 16 mm, 19 mm, 22 mm, 25 mm gibi tüm popüler panel kesme boyutlarını sunuyoruz. , vb. ve mavi, yeşil, beyaz, sarı vb. gibi çoklu LED renkleri. Metal veya plastik ne olursa olsun tüm ürünlerimiz için birinci sınıf malzemeler kullanmaya söz veriyoruz.Her ürünün çıkmadan önce mükemmel olduğundan emin oluyoruz, bu yüzden tek tek kontrol ediyor ve test ediyoruz.Ayrıca tüm ürünlerimiz için CE ve RoHS onaylarımız mevcuttur.

 

Mühendislerimiz, dünyanın gelişimine ayak uydurmak için ürünlerimizi geliştirmeye ve yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.Gereksinimlerinize göre üretebilir ve size benzersiz olanları sunabiliriz.Satış departmanımız ve satış sonrası departmanımız, sorularınızı zamanında yanıtlayarak size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacaktır.

 

Gelişmiş üretim hattına ve hassas test cihazına sahip olan şirket, ISO9001'e göre kesinlikle özel QA sistemi kurmuştur.“Çünkü odak, çok profesyonel” ve “Kalite, işletmenin hayatıdır” hedefliyoruz.Bu yüzden ürünlerimiz ve mükemmel hizmetimiz için yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden yüksek övgü alabiliriz.

 

Sadece iş ortağınız değil, dostunuz da olmak istiyoruz.Bize inanın ve birlikte büyüyelim.Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

Geçmiş

2007 yılında, yaklaşık 1 yıl süreyle anti-vandal buton anahtarlarının kalıplarını hazırladık.

2008 yılında şirket, Çin'in elektrik başkenti Yueqing, Wenzhou'da kuruldu.Ürünlerimizi profesyonel kurum tarafından CE ve Rohs için test ettik ve tüm testleri yapıştırdık.

2010 yılında plastik buton anahtarları üretim hattımızı genişlettik.Bu yıl içinde Alibaba ve Çin malı ürünlerimizi satmaya başladık.

2013 yılında yurtdışı fuar gezilerimize başladık, önce Alman Hannover fuarını, ardından Rusya'yı seçtik.Tüm dünyadaki müşterilerimizle giderek daha fazla iş ilişkisi kurduk.

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

Hizmet

Özelleştirilmiş ürünler:

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd. ihtiyaçlarınıza göre OEM veya ODM üretebilir.

Kendi logonuzu veya işaretlerinizi kazımak için gelişmiş lazer makinemiz var.3D yazıcımız, yeni kalıplar yapmadan önce ihtiyacınız olan özelleştirilmiş örnekleri sağlayabilir.

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

 

Satış desteği:

Dünyanın her yerinden hoş geldiniz sorguları!Gereksinimlerinize göre size en iyi teklifimizi göndermek istiyoruz.

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

Ekibimiz

Profesyonel teknik mühendislerimiz size her türlü soruda yardımcı olabilir ve satış sonrası sorunları çözebilir. Size 3 yıl kalite garantisi veriyoruz.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs. Chen
Tel : 15067777577
Kalan karakter(20/3000)